Baby DriverKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Gjeniu i Timonit
  • Zhanri: aksion, komedi, muzikor
  • Prodhuar ne vitin: 2017
  • Shtuar me: 03.05.2018
  • Regjia: Edgar Wright
  • Aktoret: Ansel Elgort, Jon Bernthal, Jon Hamm

Pershkrim i shkurter:
Beibi eshte i ri dhe nje shofer i cili mund te bej cdo levizje nderkohe qe eshte ne timon. Ai eshte nje talent i rralle dhe duhet ti mbijetoje rroberise se tij tek shefi i krimeve, qe e vlereson rolin e tij ne grabitjet e planifikuara ne menyre te perpikte. Kur Beibi mendon se eshte me ne fund i lire per te jetuar jeten e tij me te dashuren e tij Deboren, shefi e kerkon per nje pune tjeter. Tashme Beibi e gjen veten dhe gjithcka qe ai ka ne rrezik te madh.