DelibalKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Mjalte i hidhur
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitin: 2015
  • Shtuar me: 10.06.2019
  • Regjia: Ali Bilgin
  • Aktoret: Cagatay Ulusoy, Leyla Lydia Tugutlu, Huseyin Avni Danyal, Mustafa Avkiran, Nazan Kesal

Pershkrim i shkurter:
Dy te rinj dashurohen dhe vendosin te kalojne jeten bashke. Me pas nje prej tyre duhet te vendose nese do te jetoje i lumtur me te dashuren e tij me riskun per ta lenduar ate apo te sakrifikoje veten per sigurine e saj.