Do te dua pergjithmoneKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Aci Tatli Eksi
  • Zhanri: romance, drame
  • Prodhuar ne vitin: 2017
  • Shtuar me: 17.06.2019
  • Regjia: Andac Haznedaroglu
  • Aktoret: Bugra Gulsoy, Ozge Ozpirincci, Yusuf Akgun, Osman Alkas, Fusun Demirel

Pershkrim i shkurter:
Murat dhe Dujgu jane shume te dashuruar dhe kur diplomohen Murati i kerkon Dujguse te martohet me te por nuk merr pergjigjen qe ai priste. Ata bien dakort qe nese jane te dy beqare pas 5 vjetesh do te martohen, por jeta ka plane te tjera per ta.