Hayat opucuguKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Puthja e jetes
  • Zhanri: komedi, drame, romance
  • Prodhuar ne vitin: 2015
  • Shtuar me: 16.08.2018
  • Regjia: Senol Sonmez
  • Aktoret: Ali Sunal, Hatice Sendil, Ugur Ahurcu

Pershkrim i shkurter:
Nje dite Metini, nje djale qe ka frike nga semundjet dhe aventurat, njihet me Hajatin. Ata lidhen bashke dhe kjo i ndryshon teresisht ata, si puthja e jetes. Ky film ka si qellim te tregoj fuqine e sherimit te dashurise.