Love RosieKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Me dashuri Rozi
  • Zhanri: komedi, romance
  • Prodhuar ne vitin: 2014
  • Shtuar me: 05.05.2018
  • Regjia: Christian Ditter
  • Aktoret: Lily Collins, Sam Claflin, Christian Cooke

Pershkrim i shkurter:
Rozi dhe Aleksi kane qene miq te ngushte qe ne femijeri ndaj smund te lidhen bashke,apo ndoshta gabohen? Persa i perket dashurise, jetes dhe zgjedhjeve te duhura, ata jane armiqte me te keqij te vetes.