Mos me harroKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Beni Unutma
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitin: 2011
  • Shtuar me: 20.06.2019
  • Regjia: Ozer Kiziltan
  • Aktoret: Mert Firat, Acelya Devrim Yilhan, Tuba Unsal, Baris Hayta

Pershkrim i shkurter:
Sinani dhe Olxhaji jane dy te rinj qe jane ndare nga te dashurit e tyre dhe e kane humbur besimin te dashuria. Pasi gjejne njeri tjetrin, ata ja rifillojne nga e para. Por gjerat komplikohen kur ish e dashura e Sinanit rikthehet dhe Olxhaji fillon te sillet cuditshem.