Mutluluk ZamaniKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Koha e lumturise, Time of Happiness
  • Zhanri: komedi, romance
  • Prodhuar ne vitin: 2017
  • Shtuar me: 15.08.2018
  • Regjia: Senol Sonmez
  • Aktoret: Elcin Sangu, Baris Arduc, Cengiz Bozkurt

Pershkrim i shkurter:
Dashuria e vertete nuk ka te beje me persosmerine, ajo eshte e fshehur ne defektet tona. Filmi Mutuluk Zamani tregon historine e Mertit qe krijon jeten e tij "perfekte" pa u perballur me te shkuaren e tij dhe Ades, qe nderton rrugen e saj te jetes bazuar ne gjithe eksperiencat e saj te se shkuares.