Nje martese e pazakonteKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Kocan Kadar Konus, Husband Factor
  • Zhanri: komedi, drame
  • Prodhuar ne vitin: 2015
  • Shtuar me: 03.06.2019
  • Regjia: Kivanc Baruonu
  • Aktoret: Bora Akkas, Gul Arici, Enis Arikan, Sebnem Burcuoglu, Eda Ece

Pershkrim i shkurter:
Efsun, eshte nje femer 30 vjecare qe kerkon me shume dashurine e vertete dhe nje marredhenie romantike se sa nje burre. Ajo nuk ka patur kurre nje maredhenie te qendrueshme dhe grate e familjes kerkojne ta martojne. Kur ajo e le veten ne duart e te tjereve, takon ish te dashurin e saj nga gjimnazi qe duhet se eshte i vetmi qe ajo nuk ka mundur te zevendesoje deri me sot.