Pertej pasqyresKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Oteki Taraf
  • Zhanri: drame, thriller
  • Prodhuar ne vitin: 2017
  • Shtuar me: 19.06.2019
  • Regjia: Ozcan Deniz
  • Aktoret: Ozcan Deniz, Meryem Uzerli, Asli Enver, Osman Wober

Pershkrim i shkurter:
Nje njeri i suksesshem ben nje jete te lumtur me te dashuren e tij Exhene, por nje dite ish e dashura e tij Sara hyn perseri ne jeten e tij. Por me pas ai do te shkaterohet nga zhdukja e Exhese. Ne pak kohe, duke u perpjekur te mbushi boshllekun e Exhese me Saren, ai gjen gjurmet e Exhese kudo dhe Sara degjon zerin e saj kudo. Cifti do te hyje dalengadale ne nje rruge plot frikera dhe paranoja.