Shoket e dhendritKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Damat Takimi
  • Zhanri: komedi, romance
  • Prodhuar ne vitin: 2017
  • Shtuar me: 22.06.2019
  • Regjia: Doga Can Anafarta
  • Aktoret: Furkan Andic, Ozgurcan Cevik, Pelin Akil, Acelya Topaloglu, Sarp Can Koroglu

Pershkrim i shkurter:
Jigit, Omer, Serdar, Onat dhe Can, jane 5 miq qe nuk jane ndare kurre qe nga gjimnazi. Ata e shohin veten akoma si femije, por kur Jigiti vendos te martohet, ata kuptojne se vitet e rinise po i ikin. Ata vendosin te jetojne perseri 5 dite per te kujtuar rinine dhe per ti thene mirupafshim Jigitit.