Tinguj ZemrashKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Bu Iste Bir Yalnizlik Var
  • Zhanri: romance
  • Prodhuar ne vitin: 2013
  • Shtuar me: 29.04.2019
  • Regjia: Ketche
  • Aktoret: Devrim Ozder Akin, Merve Ates, Muge Boz, Engin Altan Duzyatan, Turgut Berkes

Pershkrim i shkurter:
Nje kitarist i shmang vuajtjet e jetes se tij duke kaluar sa me shume kohe me vajzen e tij dhe duke i mesuar femijeve si te luajne kitare. Kjo ndodh derisa ai gjen nje te dashur te re dhe me ne fund gjen nje zgjidhje per krizen e tij.