Underworld Blood WarsKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Vampire dhe Likane 5 Lufterat e gjakut
  • Zhanri: aksion, aventure, fantazi
  • Prodhuar ne vitin: 2016
  • Shtuar me: 22.06.2018
  • Regjia: Anna Foerster
  • Aktoret: Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies

Pershkrim i shkurter: