Valerian and the city of a thousand PlanetsKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Valeriani dhe qyteti i njemije Planeteve
  • Zhanri: aksion, aventure, fantazi
  • Prodhuar ne vitin: 2017
  • Shtuar me: 23.06.2018
  • Regjia: Luc Besson
  • Aktoret: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen

Pershkrim i shkurter: