Abner the invisible dogKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Qeni i padukshem
  • Zhanri: komedi, familjar
  • Prodhuar ne vitin: 2013
  • Shtuar me: 02.03.2018
  • Regjia: Fred Olen Ray
  • Aktoret: David DeLuise, David Chokachi, Daniel Zykov

Pershkrim i shkurter:
Eshte ditelindja e Cadit dhe ai merr nje surprize te madhe. Shoku i tij me i mire, Abneri, nje qen, mundet papritmas te zhduket dhe te flasi. Por Cadi ka probleme me dy bullista ne shkolle qe duan te shkaterrojne shancet e tij me nje vajze te lezetshme ne shkolle. Me largimin e prinderve nga shtepia, Cadi dhe Abneri duhet te luftojne djemte e keqinj, te fitojne vajzen dhe te shpetojne diten.