Adventures in AppletownKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Mister ne qytetin e vogel
  • Zhanri: aventure, komedi
  • Prodhuar ne vitin: 2008
  • Shtuar me: 01.03.2018
  • Regjia: Bobby Moresco
  • Aktoret: Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Victoria Justice

Pershkrim i shkurter:
Uill dhe Klei deshmojne nje vrasje, por nga frika vendosin te mos i thone njeriut. Ata dhe shoqja e tyre Betsi, babai i se ciles eshte akuzuar padrejtesisht per krimin, nisen ne nje udhetim per te gjetur vrasesin e vertete dhe te pastrojne ndergjegjien.