Finding NormalKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Ndalese e papritur
  • Zhanri: komedi
  • Prodhuar ne vitin: 2013
  • Shtuar me: 27.02.2018
  • Regjia: Brian Herzlinger
  • Aktoret: Lou Beatty Jr, Andrew Bongiorno

Pershkrim i shkurter:
E vetmja gje qe qendron mes Lisa Leland dhe dasmes se endrave te saj ne Hamptons eshte nje udhetim 2600 milje larg nga LA ne Long Island. E denuar te sherbeje per 3 dite si doktoreshe Lizes i kthehet bota permbys nga nje njeri qe nuk do ta priste kurre. Shume shpejt ajo zbulon se ka me shume ne Normal se mund te imagjinonte ajo.