Johnson family vacationKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Pushimet e familjes Xhonson
  • Zhanri: komedi
  • Prodhuar ne vitin: 2004
  • Shtuar me: 27.02.2018
  • Regjia: Christopher Erskin
  • Aktoret: Cedric the Entertainer, Shannon Elizabeth, Shad Moss

Pershkrim i shkurter:
Familja Xhonson niset per pushime dhe makina prishet gjate rruges. Gjate rruges dalin ne pah dhe problemet qe kishte familja dhe femijet e tij.