MadelineKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Madlina
  • Zhanri: komedi, familjar
  • Prodhuar ne vitin: 1998
  • Shtuar me: 28.02.2018
  • Regjia: Daisy von Scherler Mayer
  • Aktoret: Frances McDormand, Nigel Hawthorne, Hatty Jones

Pershkrim i shkurter:
Madlina e re dhe aventuriere eshte shume e zonja te futet ne telashe por eshte dhe fantastike ne zgjidhjen e problemeve dhe mesuesja e saj e mbeshtet shume.