Martian childKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Djaloshi nga Marsi
  • Zhanri: komedi, drame, familjar
  • Prodhuar ne vitin: 2007
  • Shtuar me: 28.02.2018
  • Regjia: Menno Meyjes
  • Aktoret: John Cusack, Amanda Peet, Bobby Coleman

Pershkrim i shkurter:
Nje shkrimtar fantashkence, i ve se fundmi, po mendon nese duhet te adoptoje nje djale hiper-imagjinativ 6 vjecar te braktisur dhe te refuzuar qe thote se eshte nga Marsi.