Old DogsKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Dado pa dashje
  • Zhanri: familjar, komedi
  • Prodhuar ne vitin: 2009
  • Shtuar me: 01.03.2018
  • Regjia: Walt Becker
  • Aktoret: Robin Williams, John Travolta, Seth Green

Pershkrim i shkurter:
Dy miqeve dhe partnereve biznesi ju kthehen jetet permbys kur rrethana te cuditshme i detyrojne ata te behen kujdestare te perkohshem te dy binjakeve 7 vjecare.