PrincessKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Ne kerkim te dashurise
  • Zhanri: komedi, romance, fantazi
  • Prodhuar ne vitin: 2008
  • Shtuar me: 01.03.2018
  • Regjia: Mark Rosman
  • Aktoret: Nora Zehetner, Kip Pardue, Nicole Gale Anderson

Pershkrim i shkurter:
Pak vite pas diplomimit nga Princeton, Luis Bakster, qe ka dale ne pension pas shitjes se biznesit te tij online, merr ne shtepi shokun e tij Uilliamin, qe i kane mbaruar parate pas disa deshtimeve ne karriere. Luisi e con Uilliamin ne nje evne te pazakonte ne qytet. Uillami shpenzon gjithe parate e tij pe rnje kercim dhe nderkohe dashurohet me Itaken, e cila beson qe ai eshte kerkuesi, shpetuesi i keshtjelles se saj.