Roxy Hunter and the mystery of the moody ghostKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Roxy dhe fantazma e misterit
  • Zhanri: aventure, familjar
  • Prodhuar ne vitin: 2007
  • Shtuar me: 02.03.2018
  • Regjia: Eleanor Lindo
  • Aktoret: Aria Wallace, Robin Brule, Demetrius Joyette

Pershkrim i shkurter:
Roksi nje vajze 9 vjecare e zymte, ka shkuar ne nje qyetet te heshtur me nenen e saj te ve, Suzanesn dhe nje mik familjar, gjeniun Maks. Roksi perdor imagjinaten dhe aftesite e saj per te zbuluar nje komplot qe mund te shkaterroj shtepine e saj te re.