The baby sitters clubKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Tituj te Tjere: Klubi i dadove
  • Zhanri: komedi, drame, familjar
  • Prodhuar ne vitin: 1995
  • Shtuar me: 02.03.2018
  • Regjia: Melanie Mayron
  • Aktoret: Schuyler Fisk, Bre Blair, Rachael Leigh Cook

Pershkrim i shkurter:
7 vajza gjimnaziste organizojne nje kamp per femije nderkohe qe ne te njejten kohe perjetojne dhe dhimbjen klasike te rritje se adoleshenteve.