Dora e ngrohteKliko ketu per ta pare filmin!

Traileri i filmit

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga filmat ne shqip!

  • Zhanri: drame, social
  • Prodhuar ne vitin: 1983
  • Shtuar me: 02.05.2018
  • Regjia: Kujtim Cashku
  • Aktoret: Artur Gorishti, Sander Prosi, Reshat Arbana, Margarita Xhepa

Pershkrim i shkurter:
Djaloshi Besim nuk gjen ngrohtesi nga njerku i tij Ahmeti. Ai braktis shkollen dhe ben gabime te renda. Por eshte pikerisht dora e ngrohte e shokeve te klases dhe e te gjithe shoqerise qe e kthejne Besimin ne jete.