Ambicie ne Udhekryq me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kordugum, Ambicie e Verber
  • Zhanri: drame
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2017
  • Sezonet: [1-93]
  • Perditesimi i fundit: 26.04.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Gokcen Usta Caylar, Omer Faruk Sorak

Aktoret: Ibrahim Celikkol, Alican Yucesoy, Ayda Aksel, Ferit Aktug, Rojda Demirer

Pershkrim i shkurter:
Ali Nexhati eshte nje biznesmen i ri qe vjen nga nje familje e pasur. Vite me pare ai eshte perfshire ne nje incident nga pasioni i tij per shpejtesine, aksident i cili i shkaktoi vdekjen nipit te tij. Pas kesaj tragjedie, Ali Nexhati nuk e ka falur me veten dhe nuk mund te afrohej me me familjen e tij. Ai njihet me Nazin, e cila eshte nje doktoreshe, e martuar me Umutin, i cili eshte nje mekanik i apasionuar pas makinave. Umuti ka sakrifikuar gjithcka per edukimin e Nazit dhe tani eshte i penduar dhe ndihet i palumtur me jeten e tij. Nderkohe Ali Nexhati meson ne ditelindjen e tij qe ai ka nje djale, mamaja e te cilit vret veten dhe i takon Ali Nexhatit te kujdeset per te voglin. Ate e ndihmon Nazi te kujdeset per femijen dhe nderkohe krijon dhe lidhje te forte me te. Ne kete serial shpaloset trekendeshi i dashurise dhe jeta tragjike e nje femije te vogel. A do te arrije Umuti te krijoje makinen e tij? A do te vazhdoj Nazi ta doje burrin e saj apo do te kuptoje qe ajo eshte shume ndryshe nga ai?

Lexo me shume...

Ambicie ne Udhekryq me titra shqip Episodi ...