Baba me kohe te plote me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Papa a toda madre
  • Zhanri: romance, komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2018
  • Sezonet: [1-104]
  • Perditesimi i fundit: 27.03.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Pedro Armando Rodriguez

Aktoret: Sebastian Rulli, Maite Perroni, Mark Tacher, Juan Carlos Barreto, Sergio Mur, Raul Araiza

Pershkrim i shkurter:
Maurisio eshte nje djale i pasur dhe capken qe nuk i intereson dashuria dhe i urren femijet. Ai martohet per interes me vajzen e nje biznesmeni per te shpetuar kompanine e tij nga falimentimi. Diten e dasmes nje vajze e vogel vjen duke thene qe eshte vajza e tij. Nga ana tjeter Rene, nje vajze e re dhe e suksesshme ne shkolle vendos te martohet me nje inxhinier. Por diten e dasmes ajo kupton qe ka marr vendim te nxituar dhe largohet nga altari. Jetet e Maurisios dhe Renese kryqezohen kur ai dje vajza e vogel behen gjiton me Renene.

Lexo me shume...

Baba me kohe te plote me titra shqip Episodi ...