Bija Ime me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kizim
  • Zhanri: drame
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2019
  • Sezonet: [1-93]
  • Perditesimi i fundit: 14.01.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Bugra Gulsoy, Beren Gokyildiz, Leyla Lydia Tugutlu, Serhat Teoman

Pershkrim i shkurter:
Ejky eshte nje vajze e vogel e jashtezakonshme, e cila ndryshe nga bashkemoshataret e saj eshte shume empatike dhe perceptuese e botes rreth saj. Kur tezja e saj, qe ka qene kujdestarja qe nga lindja, e braktis, Ejky duhet te gjeje babain e saj, Demirin. Demiri eshte nje njeri i papergjegjshem dhe mashtrues, i cili arrestohet diten qe Ejky vjen per ta gjetur. Ai lirohet nga gjykata me kushtin qe te kujdeset per vajzen e tij, por Demiri nuk do te jetoje me Ejkyne, dhe ai dhe partneri i tij i krimit perpiqen ta heqin qafe Ejkyne pasi po pergatiten per nje pune te madhe. Synimi i tyre eshte Xhandani, e cila ka nje jete te qete, por qe fsheh nje te kaluar te dhimbshme. Fati do ti bashkoje keta njerez, por askush nuk e di se Ejky ka nje sekret qe nuk mund tja thote askujt.

Lexo me shume...

Bija Ime me titra shqip Episodi ...