Bixhoz me Dashurine me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Ishqbaaaz, Lovers
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2018
  • Sezonet: [1-682]
  • Perditesimi i fundit: 09.07.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Lalit Mohan

Aktoret: Nakuul Mehta, Kunal Jaisingh, Leenesh Mattoo, Surbhi Chandna, Shrenu Parikh, Mansi Srivastava

Pershkrim i shkurter:
Familja Oberoi eshte nje familje shume e pasur dhe shume e pushtetshme. Ne zemer te saj jane 3 djem: Omkara, nje skulptor i perkushtuar pas artit; Redra, i perkushtuar pas estetikes trupore, palestres dhe festave; Shivai, biznesmeni qe ka mbi supe menaxhimin e pasurise se familjes se tij. Te tre vellezerit jane shume te lidhur me njeri-tjetrin dhe me familjen e tyre, por jeta e tyre do te ndryshoje krejtesisht kur ata dashurohen me 3 vajza qe jane krejt e kunderta e tyre.

Lexo me shume...

Bixhoz me Dashurine me titra shqip Episodi ...