Cukur me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Cukur, Gropa
  • Zhanri: aksion, krime, thriller
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2019
  • Sezonet: [1-100], [101-215], [216-1000]
  • Perditesimi i fundit: 28.07.2020
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Sinan Ozturk, Ozgur Sevimli

Aktoret: Aras Bulut Iynemli, Dilan Cicek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savas, Erkan Kolcak Kostendil

Pershkrim i shkurter:
Cukur (Gropa) eshte emri i nje prej lagjeve me te rrezikshme te Stambollit, ku te gjithe njerezit e cilesojne njeri-tjetrin anetare te nje familjeje te madhe qe mbijetesen e siguron nga parate e krimit. Nje histori rreqethese mbi dashurine, familjen dhe komunitetin, bazuar tek nje i ri qe rikthehet ne lagjen e tij te vjeter per te zevendesuar te atin si kreu i nje klani kriminal. Cukur tregon historine e Yamacit nga familja influente Kocova qe sundon Cukurin. Kur Yamac takon Sena-n, ai bie ne dashuri me te dhe martohet brenda pak ditesh. Ne momentin qe Yamac mendoi se do te fillonte nje jete te re me njeriun e zemres, mes tyre futet familja e tij, te cilen e kishte lene pas per te jetuar i vetem per disa vite me radhe. A do ta ndjeke Sena Yamacin ne Cukur, ku ai do te vendoset ne krye te familjes qe rrezikon zhdukjen perballe armiqve te ashper?

Lexo me shume...

Cukur me titra shqip Episodi ...