Dashuri dhe Genjeshtra me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Iki Yalanci
  • Zhanri: romance, komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2017
  • Sezonet: [1-27]
  • Perditesimi i fundit: 24.08.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Keremcem, Yagmur Tanrisevsin, Koray Erkok, Hazal Senel, Serhan Arslan

Pershkrim i shkurter:

Lexo me shume...

Dashuri dhe Genjeshtra me titra shqip Episodi ...