Dashuri dhe Mekat me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Ask ve Gunah, Love and Sinn
  • Zhanri: drame
  • Prodhuar ne vitet: 2015-2018
  • Sezonet: [1-120]
  • Perditesimi i fundit: 14.09.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Tekin Temel, Seren Deniz Yalcin, Turkan Kilic, Eren Tinas, Ilknur Sasmazer, Ezgi Baran, Elcin Atamguc

Pershkrim i shkurter:
Nje beteje e ashper mes dy grave, ku kryefjale eshte pabesia. Seldes nuk ia merrte kurre mendja se e bija e shoferit te te shoqit, Nesrini, e cila hyri ne jeten e saj per te kerkuar strehe, do tia uzurponte ate plotesisht. Selda ndihet e poshteruar, kur i shoqi e tradhton me vajzen te cilen e mirepriten ne shtepi si te ishte e bija. Selda dhe Kerimi jane martuar qe ne moshe te re se bashku dhe ajo ka sakrifikuar gjithcka per familjen dhe femijet. Kur Nesrini shtie ne dore gjithcka qe ajo e mbronte me aq ngulm dhe qe e kishte ndertuar me aq mund, Selda ndien keqardhje per jeten e saj te lene pas dore per vite me radhe. E megjithate, nuk ka nder mend te dorezohet!

Lexo me shume...

Dashuri dhe Mekat me titra shqip Episodi ...