Dashuri dhe Sekrete me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kimse Bilmez
  • Zhanri: drame, romance, aksion
  • Prodhuar ne vitet: 2019-2019
  • Sezonet: [1-1000]
  • Perditesimi i fundit: 23.03.2020
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Ufuk Hakan Eren

Aktoret: Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Sanal, Zeynep Elçin

Pershkrim i shkurter:

Lexo me shume...

Ti mund ta blesh kete serial per vetem $10!

Nese je i/e interesuar na kontakto ne e-mailin: videotekaime@gmail.com.

Dashuri dhe Sekrete me titra shqip Episodi ...