Dashuri e Tradhtuar me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kya Huaa Tera Vaada
  • Zhanri: drame, romance, social
  • Prodhuar ne vitet: 2007-2010
  • Sezonet: [1-279]
  • Perditesimi i fundit: 11.05.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Ravindra Gautam, Muzammil Desai, Navneet Baj Saini

Aktoret: Mona Singh, Mauli Ganguly, Pawan Shankar, Mauli Ganguly

Pershkrim i shkurter:
Eshte historia e Pradip dhe Mona, nje cift i ri me tre femije q jeton ne Mumbai. Pradip eshte i perfshire ne nje marredhenie jahtemartesore me Anushken,kolegen e tij, e cila me pare ka qene shefja e tij. Anushka, e cila kishte refuzuar me pare propozimin per martese nga Preiep ne menyre qe te ndiqte karrieren e saj, kete here nuk do te lere gure pa levizur per te fituar perseri dashurine e tij. Dashuri e tadhtuar eshte nje histori e trishte e luftes se gruas per mbijetese dhe udhetimin e saj per te gjetur vlerat e saj dhe vendin pertej jetes se bashkeshortes dhe nenes!

Lexo me shume...

Dashuri e Tradhtuar me titra shqip Episodi ...