Dashuria e jetes sime me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Hayatimin Aski, Love of my life
  • Zhanri: romance, komedi
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2016
  • Sezonet: [1-44]
  • Perditesimi i fundit: 30.05.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Hande Dogandemir, Serkan Cayoglu, Berk Hakman, Zafer Algoz, Zeynep Eronat, Yonca Evcimik

Pershkrim i shkurter:
Nje komedi romantike e mrekullueshme, ku ne loje eshte dashuria. Gokce eshte nje vajze qe po shkon drejt te 30-tave, punon ne nje agjenci publicitare dhe ende nuk ka gjetur nje partner. Teksa shikon te gjithe miqte perreth te martohen e te krijojne familje, befas vendos se do te dashurohet me shefin e saj, Demirin. Ky i fundit eshte endrra e cdo vajze, pasi eshte i pashem dhe i pasur. Por a do te mundet Gokce te beje per vete Demirin dhe a do ta gjeje me ne fund edhe ajo dashurine e jetes?

Lexo me shume...

Dashuria e jetes sime me titra shqip Episodi ...