Deti i jetes sime me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kalbimdeki Deniz
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2017
  • Sezonet: [1-70][70-150]
  • Perditesimi i fundit: 21.09.2018
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Aysun Akyuz Mehdiabbas

Aktoret: Beyza Kesebir, Ozge Ozberk, Sabahat Kumas, Hakan Eratik, Devin Ozgur Cinar

Pershkrim i shkurter:
Denizi kishte gjithcka qe mund te kerkonte nje femer. Por kur burri i saj iken pa lene gjurme, jeta e saj e lumtur ndryshon. Denizi, qe ndoshte ne gjendje te deshperuar me dy femijet e saj dhe te atin, njihet me Miratin, i cili do te jete i dashuri dhe shpetimtari i saj.

Lexo me shume...

Deti i jetes sime me titra shqip Episodi ...