Devious Maids me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Sherbyese Djallezore
  • Zhanri: komedi, drame, mister
  • Prodhuar ne vitet: 2013-2016
  • Sezonet: [1-13], [14-26], [27-39], [40-49]
  • Perditesimi i fundit: 25.09.2017
  • Statusi: Sez. 1 - I Perfunduar

Regjia: Marc Cherry, David Lonner, Eva Longoria

Aktoret: Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselyn Sánchez, Judy Reyes, Edy Ganem

Pershkrim i shkurter:
Seriali shtjellon ngjarjet rreth nje grupi sherbyesesh qe punojne per disa nga familjet me te fuqishme te Beverly Hills, ne Kaliforni. Ngjarjet nisin kur nje sherbyese, Flora Hernandez, vritet nga nje vrases i panjohur gjate nje feste. Profesoresha Marisol Suarez, fillon te punoje ne shtepine e familjes ku ka ndodhur vrasja si sherbyese, nen emrin Marisol Duarte. Ajo heton rreth vrasjes per te gjetur vrasesin e vertete, pasi djali i saj eshte fajesuar padrejtesisht per vrasjen dhe ajo kerkon ta shpetoje.

Me kalimin e kohes ajo do te beje shoqeri me disa sherbyese te tjera, si dhe me disa anetare te familjeve te fuqishme, por sa me shume i afrohet ajo te vertetes rreth asaj vrasjeje, aq me shume vrasesi i vertete behet dyshues. Sherbyeset djallezore do te perpiqen te realizojne planet e tyre, por kercenimet behen gjithnje e me te prekshme, ndersa vrasesi perpiqet me cdo kusht ta mbroje sekretin te sigurt...

Lexo me shume...

Devious Maids me titra shqip Episodi ...