Dhoma 309 me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: No 309
  • Zhanri: komedi, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2017
  • Sezonet: [1-177], [178-201]
  • Perditesimi i fundit: 03.08.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Senay Abaci Turgut

Aktoret: Demet Ozdemir, Furkan Palali, Sumru Yavrucuk, Nursim Demir, Gokce Ozyol, Cihan Ercan, Ozlem Tokaslan, Suat Sungur

Pershkrim i shkurter:
Gjate nje video testament, gjyshi i pasur i le trashegimine e tij niperve te tij Erol dhe Onur, me nje kusht, qe trashegimin do ta marri i pari qe martohet dhe ka femije. Per te marr parate mamate, Betyl dhe Jilldiz, rendin me shpejtesi te nxjerrin ne takime djemte e tyre. Ne njerin prej tyre Onur takon gabimisht vajzen e gabuar, Lale. Duke kujtuar se po takonin personat e caktuar ata fillojne te flasin dhe kalojne naten ne nje hotel, ne dhomen 309. Ndonjehere jeta juaj ndryshon nga aksidentet, nganjehere nga gabimet, nganjehere nga rastesite. Dhoma 309 eshte nje serial bazuar mbi nje histori dashurie. Takimi i Lales dhe Onurit ndodh nga nje keqkuptim. Ata gjenden ne te njejten dite, ne te njejtin vend per te njejtin qellim, takimin me nje person te stisur me para nga mamate e tyre. Por ne mengjesin tjeter ata e gjejne veten ne te njejtin shtrat. Nje femije qe pritet te vije ne jete, nje identitet i fshehte dhe pengesa pafund nga familja e Onurit. A do te arrije te triumfoje dashuria e dy te rinjve perballe pengesave?

Lexo me shume...

Dhoma 309 me titra shqip Episodi ...