Dyshja fantastike me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Muhtesem Ikili
  • Zhanri: aksion, krime
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2019
  • Sezonet: [1-40]
  • Perditesimi i fundit: 03.09.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Ibrahim Celikkol, Kerem Bursin, Ozge Gurel, Oyku Karayel

Pershkrim i shkurter:
Dyshja fantastike eshte nje pershtatje e filmit amerikan Tango dhe Kesh. Historia e dy policeve, Mertit dhe Mustafait, te cilet detyrohen te bashkepunojne per nje operacion droge. Ata njihen per rivalitetin midis tyre dhe tashme kane nje armik te perbashket.

Lexo me shume...

Dyshja fantastike me titra shqip Episodi ...