Extra auf deutsch me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Extra
  • Zhanri: komedi, rinor
  • Prodhuar ne vitet: 2002-2002
  • Sezonet: [1-13]
  • Perditesimi i fundit: 28.02.2019
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Andrew Bethell

Aktoret: Lawrence Ray, Britta Becker, Leontine Hass, Frank Brunet

Pershkrim i shkurter:
Ky serial eshte vetem ne Sherbimin Premium. Per me shume informacion reth premiumit kliko ne: http://videotekaime.net/premium/info.php
Niveli A1 A2 B1 Ky serial eshte i dedikuar per mesimin e gjuhes gjermane. Ai flet per nje grup prej 3 adoleshentes, qe jetojne ne Berlin, dhe nje Amerikan me pak njohuri gjermanishteje, qe vjen te jetoje bashke me ta. Permes te qeshurave dhe aventurave ju do te mesoni gjermanishten e perditshme bashke me Semin.

Lexo me shume...

Extra auf deutsch me titra shqip Episodi ...