Familja e Madhe me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz
  • Zhanri: aksion, krime, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2015-2018
  • Sezonet: [1-120], [121-214], [215-498]
  • Perditesimi i fundit: 31.07.2020
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Raci Sasmaz, Bahadir Ozdener

Aktoret: Oktay Kaynarca, Deniz Cakir, Sanem Celik, Olgun Simsek, Tarik Unluoglu

Pershkrim i shkurter:
Hezer Cakerrbejliu eshte nje njeri i fuqishem dhe i pasur qe futet ne boten e jashteligjshme pasi vellai i tij i madh vritet. Ai betohet se do te ngreje krye ndaj drejtesise dhe fillon te prodhoje arme per kreun e mafies. Ai eshte nje njeri i besueshem, nuk e tradheton kurre vendin e tij dhe njerezit me te cilet bashkepunon.

Edhe qeveria ia njeh karakterin dhe mendon se nuk ka kandidat me te mire se ai per te kryer aktivitetet ilegale. Kjo per arsye se udheheqesi aktual i mafies, Ynalli, vazhdon tu shese arme armiqve te Turqise, pa i interesuar e ardhmja e vendit. Prandaj, qeveria therret Hezerin dhe i ofron atij mundesine per tu bere me i madhi. Qeveria do te shkaterroje udheheqesin aktual te mafies, Hezeri do te behet kreu i ri i saj dhe ne kembim, Hezeri do te jete besnik ndaj vendit te tij dhe do te ndale shitjen e armeve ndaj armiqve te Turqise.

Hezeri e gjen veten ne nje udhekryq: ai nuk do ti tradhtoje njerezit me te cilet punon dhe ne te njejten kohe, do te mbroje familjen e tij. Megjithese perfundimisht Hezeri vendos te mos bashkepunoje me qeverine, ai e gjen veten ne nje situate te veshtire, per shkak te skemave te liderit aktual te mafies.

Lexo me shume...

Familja e Madhe me titra shqip Episodi ...