Fi me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Fi
  • Zhanri: romance, thriller
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2018
  • Sezonet: [1-18], [19-34], [35-100]
  • Perditesimi i fundit: 18.05.2019
  • Statusi: Sez. 2 - I Perfunduar

Regjia: Kerem Catay

Aktoret: Ozan Guven, Serenay Sarikaya, Mehmet Gunsur Berrak Tuzunatac

Pershkrim i shkurter:
Xhan Manay jep mesim psikologji ne kolegj dhe gjithashtu ben terapi ne programin e tij televiziv. Ai bie ne dashuri me Durune, qe e ka takuar rastisisht, por Duru e ka nje te dashur. Ne universitet ka dhe nje studente qe quhet Bilge, qe beson se do behet nje psikologe e zonja dhe e shtyn ate ne kete drejtim. Nga ana tjeter, OZge, nje gazetare, eshte e vendosur te zbuloj te shkuaren e erret te Xhan Manayit.

Lexo me shume...

Fi me titra shqip Episodi ...