Flake Pasioni me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Hajat Sarkisi, Kenga e Jetes
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2017
  • Sezonet: [1-63], [64-186]
  • Perditesimi i fundit: 26.04.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Mahinur Ergun

Aktoret: Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanc Ayaydin, Ecem Ozkaya, Ahmet Mumtaz Taylan

Pershkrim i shkurter:
Bajrami dhe Salihu i japin nje premtim njeri-tjetrit per te martuar dy femijet e tyre sapo te arrijne moshen madhore. Ata do te rriten ne dy qytete te ndryshme. Pasuria e madhe nuk do ta pengoje Bajramin te harroje premtimin. Koha kalon, por femijet tanime kane ndjekur rruge te ndryshme. Hylja ka nje plan qe askush se ka menduar. Nje histori e vjeter qe vazhdon te lendoje te tashmen. Nje premtim qe do te bashkoje Kerimin dhe Hyljan, por a do te pranojne ata te dy te ndjekin fatin e tyre? Atehere kur mendon se u ke thene lamtumire vuajtjeve, te fshehtat dhe sekretet nuk mposhtin dot deshiren e zjarrte per te arritur ate cka do.

Lexo me shume...

Flake Pasioni me titra shqip Episodi ...