Fundi me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Son
  • Zhanri: thriller, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2012-2012
  • Sezonet: [1-75]
  • Perditesimi i fundit: 08.05.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Kerem Catay, Uluc Bayraktar

Aktoret: Yigit Ozsener, Nehir Erdogan, Erkan Can, Berrak Tuzunatac

Pershkrim i shkurter:
Gjithcka nis me nje martese te lumtur, nje burre dhe nje grua qe e duan njeri-tjetrin, nje nene dhe nje baba qe i mbrojne femijet e tyre. Pa dyshime, pa genjeshtra dhe me nje marredhenie besimi. Ka tre lloje bashkeshortesh: Ato qe jane te martuara me shtepine, ato qe jane te martuara per femijet e tyre dhe ato qe jane te martuara per bashkeshortin e tyre. Ajlini eshte nje prej atyre qe jane te martuara me bashkeshortin dhe keshtu ka qene qe diten e pare, por nje dite ajo zbulon se gjithe jeta e saj eshte nje genjeshter e madhe, si nje shuplake e rende ne fytyre...

Lexo me shume...

Fundi me titra shqip Episodi ...