Grua me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Kadin
  • Zhanri: drame
  • Prodhuar ne vitet: 2017-2020
  • Sezonet: [1-1000]
  • Perditesimi i fundit: 23.01.2021
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Hande Altayli

Aktoret: Ozge Ozpirincci, Caner Cindoruk, Bennu Yildirimlar, Serif Erol, Feyyaz Duman, Seray Kaya, Humeyra

Pershkrim i shkurter:
Bahari eshte nje vajze e re e mbetur e ve me dy femijet e saj, Nisak dhe Doruk. Ajo perpiqet tua ktheje jeten femijeve te saj ne loje, varferine ne argetim, dhe mungesat ne gezim. Ajo beson qe kur dikush buzeqesh dhe zemra i pergjigjet me buzeqeshje. Bahari eshte braktisur nga nena e saj kur ishte 8 vjec. Pas 20 vitesh e ema e saj rikthehet dhe do ti qendroje prane Baharit, por dhe ketu del nje pengese tjeter. Motra e saj perpiqet ta ndaloje.

Lexo me shume...

Grua me titra shqip Episodi ...