Halka ne kerkim te se vertetes me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Halka
  • Zhanri: aksion, krime, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2019-2020
  • Sezonet: [1-57]
  • Perditesimi i fundit: 08.12.2019
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia:

Aktoret: Serkan Cayoglu, Hande Ercel, Kaan Yildirim, Hazal Subasi, Nazan Kesal

Pershkrim i shkurter:
Dy te rinj te ndryshem, qe vijne nga vende te ndryshme, qendrojne krahe per krahe per te luftuar kunder nje komploti. Ata shkojne pas nje te shkuare qe nuk le gjurme pas. Ata rihapin deftere te vjeter, ceshtje te pista, genjeshtra te medha dhe te vogla. Ata luftojne kunder Halkes, fytyren e tmerrshme te te ciles duhet ta njohin.

Lexo me shume...

Halka ne kerkim te se vertetes me titra shqip Episodi ...