How to get away with Murder me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Rregullat e Vrasjes se Persosur
  • Zhanri: thriller, mister, drame
  • Prodhuar ne vitet: 2014-2017
  • Sezonet: [1-15], [16-30], [31-45]
  • Perditesimi i fundit: 25.09.2017
  • Statusi: Sez. 1 - I Perfunduar

Regjia: Shonda Rhimes, Betsy Beers, Peter Nowalk

Aktoret: Viola Davis, Billy Brown, Alfred Enoch, Katie Findlay, Jack Falahee

Pershkrim i shkurter:
Analize Kiting eshte nje avokate e suksesshme dhe nje profesore e njohur per ceshtjet ligjore ne Universitetin Middleton, Filadelfia. Ajo perzgjedh 5 nga studentet me te mire te kursit te saj per te punuar si interne ne firmen e saj ligjore.

Nderkohe qe trajtohen ceshtje te ndryshme ligjore dhe menyrat qe perdor Kiting per te shpetuar klientet e saj, shtjellohen edhe ngjarjet qe kane te bejne me perfshirjen e 5 interneve te Analizes ne vrasjen dhe mbulimin e gjurmeve te burrit te saj, Semit, dhe perpjekjet e Analizes per t'i shpetuar ata. Mes intrigash, misteresh dhe genjeshtrash, ngjarjet nisin te ecin ne nje spirale te rrezikshme, fundi i te ciles nuk eshte aspak premtues...

Lexo me shume...

How to get away with Murder me titra shqip Episodi ...