Jete e Hidhur me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Aci Hajat
  • Zhanri: drame, aksion
  • Prodhuar ne vitet: 2005-2007
  • Sezonet: [1-69], [70-177]
  • Perditesimi i fundit: 07.04.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Abdulkadir Ceylan Ede

Aktoret: Kenan Imirzalioglu, Selin Demiratar, Oguz Galeli, Ebru Kocaaga, Ahmet Yenilmez

Pershkrim i shkurter:
Mehmeti eshte nje djale i varfer qe eshte i dashuruar me Nerminin, nga lagjia e tij. Ata perpiqen te dy te punojne shume qe te shpetojne nga varferia. Por pavaresisht sa perpiqen, nuk munden kurre te fitojne para mjaftueshem per te realizuar endrrat e tyre dhe per te marre nje shtepi te bukur. Kur Nermini po i humbet shpresat per te qene e lumtur, ajo njihet me Enderin, djalin me te pasur te Stambollit. Ajo le pas dashurine e jetes se saj dhe fillon nje jete te pasur me Enderin. Nderkohe Mehmeti betohet qe do hakmerret ndaj atij qe i shkaterroi jeten. A do te mundet hakmarrja te mbushi zbrazetine ne zemren e Mehmetit? A do ta fali Mehmeti Nermin apo do filloj nje jete te re?

Lexo me shume...

Jete e Hidhur me titra shqip Episodi ...