Jete e Premtuar me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: La vita promessa
  • Zhanri: drame, histori
  • Prodhuar ne vitet: 2018-2020
  • Sezonet: [1-4], [5-7]
  • Perditesimi i fundit: 20.07.2020
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia: Ricky Tognazzi

Aktoret: Luisa Ranieri, Thomas Trabacchi, Francesco Arca, Miriam Dalmazio, Vittorio Magazzu, Giuseppe Spata, Francesca Di Maggio, Emilio Fallarino, Primo Reggiani

Pershkrim i shkurter:
Nje histori e mbushur me pasion, perballje,ku nderthuret jeta e dy femrave, qe luftojne per shpetimin e femijeve te tyre.Histori ringjalljeje dhe jete, varferie dhe shprese, emigracioni dhe premtimi per nje jete te re, emancipimi dhe lufte per lumturi.

Lexo me shume...

Jete e Premtuar me titra shqip Episodi ...