Koha kalon me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Oyle Bir Gecer Zaman ki, As Time Goes by
  • Zhanri: drame, familjar
  • Prodhuar ne vitet: 2010-2013
  • Sezonet: [1-1000]
  • Perditesimi i fundit: 05.12.2020
  • Statusi: Ne Pauze

Regjia:

Aktoret: Erkan Petekkaya, Ayša Bingol, Yildiz Cagri Atiksoy, Aras Bulut Iynemli, Mete Horozoglu, Farah Zeynep Abdullah

Pershkrim i shkurter:
Eshte viti 1967 dhe kapiteni Ali Arkasu e kalon pjesen me te madhe te kohes i ndare nga familja. Teksa ai eshte larg, e shoqja, Xhemilja, kujdeset per kater femijet e tyre. Kur nje dite kthehet ne shtepi, Xhemilja gjen nje leter ku thuhet se i shoqi e tradhton me nje te huaj qe quhet Karolina, nje grua qe e josh, e manipulon dhe e bind ti ktheje shpinen gruas dhe femijeve. Qe prej ketij momenti, asgje nuk do te jete me njelloj ne familjen Arkasu. Ketu e ka zanafillen nje histori emocionuese plot konflikte e dilema shpirterore, gjate se ciles Xhemilja ka vetem nje mision, te mbroje me cdo mjet femijet e saj.

Lexo me shume...

Koha kalon me titra shqip Episodi ...