Krahet e Dashurise me titra shqip

Na ndiq ne Facebook per te mos humbur asnje te re nga serialet me titra shqip!

  • Tituj te Tjere: Bana Sevmeyi Anlat
  • Zhanri: drame, romance
  • Prodhuar ne vitet: 2016-2017
  • Sezonet: [1-91]
  • Perditesimi i fundit: 04.09.2018
  • Statusi: I Perfunduar

Regjia: Mesude Erarslan

Aktoret: Kadir Dogulu, Seda Bakan, Mustafa Ustundag, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Mahperi Mertoglu

Pershkrim i shkurter:
Pasi eshte divorcuar, Lejla shperngulet ne Turqi nga Gjermania me djalin e saj te vogel. Ajo po perpiqet te gjej nje pune dhe te largohet nga shtepia e prinderve. Ajo takohet me Hashmetin permes nje pune. Nderkohe Alperi perpiqet te mbaje ne kembe si familjen edhe pune. Alperi dhe Lejla takohen nga nje rastesi e fatit.

Lexo me shume...

Krahet e Dashurise me titra shqip Episodi ...